V februarju sem zelo vesela gostja v Veseli hiški … in vedno mi je zelo lepo v njihovi družbi 😉
Tudi ve ste lepo vabljene na obisk in skupno ustvarjanje na črko M!!!
Moja prva asociacija je bila mama in tako je nastala voščilnica z žepkom zanjo…v njenih najljubših barvah.

V izrez valovitega kvadrata s šivi sem zarezala borduro in zalepila besedo čestitke. Voščilo sem še okrasila z rdečim cvetjem, nato pa sem samo ob robovih nanesla lepilo in kvadrat zalepila na belo osnovo.
Žepek sem napolnila z valovito zastavico. Dvakrat sem izrezala najmanjšo iz kompleta, nato pa belo še enkrat zapeljala skozi rezalno napravo, da sem dobila zastavico s pikami. Zalepila sem jo na rjavo, da sem dobila rjave pike.
Dodala sem še besedo mama in malce okrasila s cvetkami in listjem.

V pričakovanju vaših idej v Veseli hiški, vas zelo lepo pozdravljam!
Prisrčen pozdrav in hvala za obisk na blogu,
Tina
Uporabljene rezalne šablone Najlepši par:
-
Zastavice – rezalne šablone21,99 €
-
Cvetoča češnja – rezalne šablone16,99 €
-
Čestitke z obrobo – rezalna šablona12,49 €
-
Ozadje s pikami – rezalna šablona21,99 €
-
Pentljica – rezalne šablone4,99 €
-
Abeceda s šivi velika – rezalne šablone20,99 €
Če berete objavo poslano preko e-pošte, vam morda ne prikazuje vseh videov. Svetujem vam, da kliknete TUKAJ in si jo ogledate v brskalniku.
Čudovito si ustvarjala Tina in hvala za vse<3
Tina kako cudovita voscilnica. Da o barvah sploh ne izgubljam besed.
G.Baltazar je sigurno pustil kak stroj pri tebi . Hi,hi Res si neverjetna v kreiranju. Vse cestitke. Naj stroj cim dlje deluje 😀
Barva letošnjega leta peach fuzz 🙂 Tudi meni je čudovita – barva in zelo domiselna voščilnica.